Kariéra

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici

ONLINE MARKETING SPECIALIST

Co u nás budete mít na starosti:

  • Zodpovědnost za online marketingové aktivity
  • Aktivní příprava, správa a vyhodnocování online kampaní
  • Strategie a kompletní marketingová komunikace na sociálních sítích
  • Spolupráce při vývoji webů společnosti

Jaké znalosti očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost Google Analytics a nástrojů pro správu PPC kampaní (Sklik, Google Adwords)
  • Znalost sociálních sítí (Facebook, Twitter, YouTube)
  • Znalost HTML, SEO (vítaná znalost CSS, XML, popř. jednoduchých grafických nástrojů, např. GIMP)
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Aktivní, samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • Smysl pro práci v kolektivu

Co dále určitě oceníte:

  • Samostatnou pozici s možností realizovat své vlastní nápady
  • Práci pro stabilní společnost s kvalitními produkty
  • Výhody mezinárodní společnosti (sdílení zkušeností, využití angličtiny)
  • Příjemný kolektiv, neformální firemní kulturu
  • Profesní vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na Radoslava.Dvorakova@wolterskluwer.com.

REDAKTOR/KA PRÁVNÍ REDAKCE PRO ČASOPIS A NEWSLETTER

Co Vás čeká:

  • koncepční a realizační redaktorská a editorská činnost (zčásti se může jednat o práci píšícího redaktora či novináře – úvodníky, novinky apod.)
  • proces vytváření publikace od převzetí rukopisu po vydání tištěného nebo elektronického produktu (časopis Soukromé právo a newsletter Právo v pohybu)
  • odborné redigování právních textů, provádění jazykových korektur
  • zodpovědnost za stanovení nákladů na vývoj jednotlivých publikací
  • jednání a komunikace s autory, tiskárnou a dalšími subjekty
  • spolupráce s dalšími odbornými pracovišti vydavatelství
  • návrhy na nové produkty podle znalostí potřeb zákazníků, vývoje trhu a potřeb nakladatelství a vydavatelství
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Jaké dovednosti a znalosti máte mít:

  • VŠ vzdělání
  • výbornou znalost češtiny a stylistické dovednosti
  • uživatelskou znalost PC, práce s MS Office
  • pracovitost, samostatnost, pečlivost a smysl pro detail
  • proaktivní přístup k práci, schopnost zorganizovat si více pracovních činností
  • schopnost zajistit splnění projektů ve stanovených termínech, důslednost, asertivitu
  • odolnost proti rutině, schopnost práce pod tlakem
  • ochotu cestovat po ČR

Výhodou bude:

  • VŠ vzdělání právnického směru
  • komunikativní AJ
  • zkušenost s redigováním textů
  • přehled o aktuální legislativě a dění v právu
  • zájem o elektronické šíření textů

Co nabízíme:

  • Jsme poskytovatel odborných informací č. 1 - 2 na trhu, jsme stabilní firma s dlouhodobou perspektivou.
  • Záleží nám na rozvoji a růstu našich zaměstnanců. Poskytujeme jim odborné zázemí, příležitosti ke vzdělávání, možnost používat systém ASPI.
  • Nabízíme zaměstnanecké benefity, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova.
  • Najdete u nás příjemné pracovní prostředí s důrazem na vstřícnou firemní kulturu.