StudentASPI


StudentASPI
 je bezplatná verze systému ASPI upravená pro potřeby především studentů práva, ale i dalších zájemců o právo z řad studentů jiných fakult. Nově je StudentASPI dostupné z webového prohlížeče v nové online verzi ASPI.

Zažádejte si o licenci StudentASPI

StudentASPI Plus - neomezený online přístup ke sbírce zákonů, judikatuře a k vybraným učebnicím, komentářům, skriptům a dalším učebním pomůckám Wolters Kluwer v ASPI a ve speciální aplikaci WK eReader pro čtečky, tablety, chytré telefony i PC. Se StudentASPI Plus získáte více než 100 titulů a učebních pomůcek v prostředí nového webového ASPI a v aplikaci WK eReader:

  • v ASPI - vaše licence ASPI obsahuje kromě základní bezplatné licence StudentASPI navíc učebnice, komentáře a skripta, včetně možnosti proklikávat dle souvislostí
  • v aplikaci  WK eReader pro čtečky, chytré telefony, tablety i PC - praktická aplikace vytvořená pro potřeby odborných e-knih (např. můžete psát poznámky, vyhledávat v poznámkách i v textu, zvýrazňovat text více barvami…)
  • Tituly zařazené ve StudentASPI Plus neustále doplňujeme a aktualizujeme.

Audiozákony

Aktuální znění právních předpisů ve zvukové podobě. Využijte čas na cestě do školy nebo při dlouhém čekání a ušetříte čas při přípravě na zkoušky. Podrobnosti o nabídce Audiozákony naleznete na webu Audio-zakony.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Půjčovné jednotlivých titulů

Můžete si vypůjčit konkrétní učebnici – aktuálně v nabídce více než 50 titulů ve formátu E-knihy na jak dlouho potřebujete. Platíte jen za dobu zápůjčky, měsíčně pouhých 80 Kč.

V našem eshopu si snadno vyfiltrujete, jaké E-knihy si aktuálně můžete půjčit. Vyberete si titul, který potřebujete a zvolíte si variantu „Půjčit si e-knihu online WK eReader“.

Aktuální nabídka E-knih, které si můžete půjčit >>