StudentASPI

Začněte zdarma a pokračujte s plným studentským obsahem!


StudentASPI
 je bezplatná licence ASPI upravená především pro potřeby studentů právnických fakult, ale i dalších zájemců o právo z řad studentů jiných fakult.
Zdarma můžete využívat kompletní předpisy ČR v aktuálním znění a jejich připravované změny, předpisy EU v aktuálním znění, judikaturu českých soudů a SDEU a ESLP, vybraná periodika a další právní informace.

StudentASPI je dostupné v online verzi ASPI na www.noveaspi.cz.

Zažádejte si o licenci StudentASPI

StudentASPI Plus - neomezený online přístup ke sbírce zákonů, judikatuře a k vybraným učebnicím, komentářům a dalším učebním pomůckám Wolters Kluwer prostřednictví www.noveaspi.cz a čtečky Smarteca pro tablety, chytré telefony i PC. Se Student ASPI Plus získáte více než 100 titulů a učebních pomůcek:

  • V ASPI - vaše licence ASPI obsahuje kromě základní bezplatné licence StudentASPI navíc učebnice, komentáře a další učební pomůcky, včetně možnosti proklikávat dle souvislostí.
  • Do licence byly nově zařazeny vybrané ASPI Navigátory - interaktivní grafické znázornění procesů týkajících se určité problematiky, například pracovního práva, trestního práva, rozhodčího řízení, insolvence, zadávání veřejných zakázek apod. 
  • V aplikaci  Smarteca pro čtečky, chytré telefony, tablety i PC - praktická aplikace vytvořená pro potřeby čtení odborných e-knih (např. můžete psát poznámky, vyhledávat v poznámkách i v textu, zvýrazňovat text více barvami…).
  • Tituly zařazené ve StudentASPI Plus neustále doplňujeme a aktualizujeme.

Využijte také zdarma školení ASPI online pro začátečníky i pokročilé

Půjčovné jednotlivých titulů

Půjčte si konkrétní učebnici, na jak dlouho potřebujete

Aktuálně v nabídce téměř 50 titulů ve formátu e-knihy. Platíte jen za dobu zápůjčky, měsíčně od 129 Kč.
V našem eshopu si snadno vyfiltrujete, jaké e-knihy si aktuálně můžete půjčit. Vyberete si titul, který potřebujete, a zvolíte si variantu „Půjčit si e-knihu online Smarteca“.

Aktuální nabídka E-knih, které si můžete půjčit >>

Audiozákony

Poslouchejte právní předpisy kdykoli a kdekoli

Aktuální znění  stěžejních právních předpisů ve zvukové podobě. Využijte čas na cestě do školy nebo při dlouhém čekání a ušetříte čas při přípravě na zkoušky. Vše jednoduše ve vašem telefonu nebo tabletu.
Podrobnosti o nabídce Audiozákony naleznete na webu
Audio-zakony.cz

Partneři a spolupráce

První právní pomoc – Projekt Právnického akademického spolku Juristi sloužící k bezplatnému poskytnutí základní právní pomoci tazatelům, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci a nevědí, kam se se svým problémem obrátit či jak se svého práva domoci.
Velice vážíme studentů zapojených do tohoto projektu, a proto jim poskytneme licence k systému ASPI k ulehčení jejich práce při poskytování právní pomoci.
Více informací o projektu zde http://www.juristi.cz/ppp/

Pravo21