StudentASPI


Student ASPI
 je bezplatná licence k systému ASPI upravená především pro potřeby studentů právnických fakult, ale i dalších zájemců o právo z řad studentů jiných fakult. Nově je Student ASPI dostupné z webového prohlížeče v online verzi ASPI www.noveaspi.cz.

Zažádejte si o licenci StudentASPI

Student ASPI Plus - neomezený online přístup ke sbírce zákonů, judikatuře a k vybraným učebnicím, komentářům, skriptům a dalším učebním pomůckám Wolters Kluwer prostřednictví www.noveaspi.cz a čtečky Smarteca pro tablety, chytré telefony i PC. Se Student ASPI Plus získáte více než 100 titulů a učebních pomůcek:

  • V ASPI - vaše licence ASPI obsahuje kromě základní bezplatné licence StudentASPI navíc učebnice, komentáře a další učební pomůcky, včetně možnosti proklikávat dle souvislostí.
  • Do licence byly nově zařazeny vybrané ASPI Navigátory - interaktivní grafické znázornění procesů týkajících se určité problematiky, například pracovního práva, trestního práva, rozhodčího řízení, insolvence, zadávání veřejných zakázek apod. 
  • V aplikaci  Smarteca pro čtečky, chytré telefony, tablety i PC - praktická aplikace vytvořená pro potřeby čtení odborných e-knih (např. můžete psát poznámky, vyhledávat v poznámkách i v textu, zvýrazňovat text více barvami…).
  • Tituly zařazené ve Student ASPI Plus neustále doplňujeme a aktualizujeme.

Půjčovné jednotlivých titulů

Můžete si vypůjčit konkrétní učebnici  na jak dlouho potřebujete – aktuálně v nabídce téměř 50 titulů ve formátu e-knihy. Platíte jen za dobu zápůjčky, měsíčně pouhých 90 Kč.

V našem eshopu si snadno vyfiltrujete, jaké E-knihy si aktuálně můžete půjčit. Vyberete si titul, který potřebujete a zvolíte si variantu „Půjčit si e-knihu online Smarteca“.

Aktuální nabídka E-knih, které si můžete půjčit >>

Partneři a spolupráce

První právní pomoc – Projekt Právnického akademického spolku Juristi sloužící k bezplatnému poskytnutí základní právní pomoci tazatelům, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci a nevědí, kam se se svým problémem obrátit či jak se svého práva domoci.
Velice vážíme studentů zapojených do tohoto projektu, a proto jim poskytneme licence k systému ASPI k ulehčení jejich práce při poskytování právní pomoci.
Více informací o projektu zde http://www.juristi.cz/ppp/

Pravo21