Profesní řešení

Advokátní kancelář

S profesním řešením ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ 2019 máte k dispozici rozsáhlý a vysoce  kvalitní autorský obsah vybraný s ohledem na zaměření jednotlivých advokátních kanceláří. Podrobnou nabídka obsahu vám představí obchodní reprezentant.

 Ve  spolupráci s Českou advokátní komorou přinášíme speciální, na míru připravené produkty pro advokáty.

ASPI-advokat

Daňová firma

Profesní řešení DAŇOVÁ FIRMA 2019 přináší jedinečný autorský obsah speciálně vybraný pro využití systému ASPI pro uživatele, jejichž odborností je primárně oblast daní a účetnictví. Podrobnou nabídku obsahu vám představí obchodní reprezentant.

Komora daňový poradcůWolters Kluwer je partnerem KDP ČR, která se také podílí na vývoji autorského obsahu a aplikací pro daňové poradce a účetní firmy.

Firma

V profesním řešením  FIRMA 2019 naleznete prakticky vybraný mix specializací podle oblastí práva s kvalitním autorským obsahem. Nabídka je vhodně koncipovaná pro malé i velké firmy. Podrobnou nabídka obsahu vám představí obchodní reprezentant.


ASPI -samospráva

Veřejná správa

Profesní řešení VEŘEJNÁ SPRÁVA 2019 nabízí komplexní autorský obsah, který představuje hlavní zdroj informací a řešení na míru každodenním potřebám samosprávy. Podrobnou nabídku obsahu vám představí obchodní reprezentant.

Wolters Kluwer Vám ve spolupráci se SMO ČR přináší speciální, na míru připravené produkty.
Členové SMO ČR mohou využít nabídku na  zvýhodněné pořízení  systému ASPI.

StudentASPI

StudentASPI je verze služby systému ASPI upravená pro potřeby především studentů práva, ale i dalších zájemců o právo z řad studentů jiných fakult.

Jak získat StudentASPI a podrobná nabídka obsahu zde.

 

StudentASPI