Profesní řešení

Advokátní kancelář

S profesním řešením ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ 2020 máte k dispozici rozsáhlý a vysoce  kvalitní autorský obsah vybraný s ohledem na zaměření jednotlivých advokátních kanceláří. Podrobnou nabídka obsahu vám představí obchodní reprezentant.

 Ve  spolupráci s Českou advokátní komorou přinášíme speciální, na míru připravené produkty pro advokáty.

ASPI-advokat

Daňová firma

Profesní řešení DAŇOVÁ FIRMA 2020 přináší jedinečný autorský obsah speciálně vybraný pro využití systému ASPI pro uživatele, jejichž odborností je primárně oblast daní a účetnictví. Podrobnou nabídku obsahu vám představí obchodní reprezentant.

Komora daňový poradcůWolters Kluwer je partnerem KDP ČR, která se také podílí na vývoji autorského obsahu a aplikací pro daňové poradce a účetní firmy.

Firma

V profesním řešením  FIRMA 2020 naleznete prakticky vybraný mix specializací podle oblastí práva s kvalitním autorským obsahem. Nabídka je vhodně koncipovaná pro malé i velké firmy. Podrobnou nabídka obsahu vám představí obchodní reprezentant.


StudentASPI

StudentASPI

StudentASPI je verze služby systému ASPI upravená pro potřeby především studentů práva, ale i dalších zájemců o právo z řad studentů jiných fakult.

Jak získat StudentASPI a podrobná nabídka obsahu zde.