Online produkty

Jsme hrdí na to, že pro svým zákazníkům, kromě knih, nabízíme také široké portfolio online produktů hned z několika oblastí B2B. Kromě našeho hlavního produktu ASPI, jsou to online nástroje a databáze znalostí určené profesím zaměřeným na: daně, právo, účetnictví, BHP, mzdovou problematiku, samosprávu, školství, management, legislativu atd.

ASPI

ASPI vás spolehlivě provede veškerou právní problematikou.
S ASPI získáte nejrozsáhlejší elektronickou knihovnu, můžete se spolehnout na kompletní zdroje právních předpisů, vybranou judikaturu a více než 1 000 titulů od renomovaných autorů - průběžně aktualizované komentáře, monografie, praktické aplikace...  K dispozici jsou také komentované vzory smluv a podání, články z více než 40 odborných časopisů, více než 50 kalkulaček (výpočet úroků, poplatků, náhrady škody, cestovného..), monitoring připravované legislativy, kompletní bibliografie, přeložená legislativa a další potřebné nástroje - vše denně aktualizováno a ověřeno.

Přejít na stránky

iASPI

Služba iASPI je právní informační systém na vašem mobilním zařízení. S iASPI máte vždy po ruce předpisy v platném a účinném znění a více než 100 komentářů předpisů. Obsah služby si lze sestavit ze 6 modulů, klikněte pro více informací.

Přejít na stránky

Smarteca


Smarteca je aplikace pro čtení odborných E-knih. 
Aplikace je zdarma a je dostupná jako webová aplikace nebo mobilní aplikace pro  tablety a smartphone s Android OS nebo na iPhone a iPad. Zjistěte více o aplikaci a možnosti čtení odborných E-knih.

Zobrazit

Vzornepravo.cz

Využívejte vzornepravo.cz a spolehlivě zvládnete i složité smlouvy a jiné právní dokumenty. S online vzory dokumentů na míru vyřešíte každý konkrétní problém a budete mít právem 100% krytá záda.

Přejít na stránky

Praetor

Novinka v portfoliu produktů Wolters Kluwer.
Praetor je informační systém pro advokáty, který vám zjednoduší život a je propojen se systémem ASPI.

Software Praetor patří mezi nejrozšířenější nástroje pro správu a řízení spisové agendy, poštovní agendy, dokumentů a ekonomiky advokátních kancelářích, daňových kancelářích a právních oddělení firem v České a Slovenské republice. Vyniká snadnou pochopitelností, přehledy a logickým ovládáním.

Co vám Praetor přinese?
Přehled a pořádek ve spisech, dokumentech a ekonomice. Úsporu času při sledování rejstříků a specializovaných činnostech. Specializovaný nástroj pro správu a řízení advokátní agendy zvýší produktivitu všech – od právníků přes ekonomický úsek až po asistentky s poštovní agendou.

Díky spojení ASPI a Praetor můžete mít k dispozici právní rešerše přímo ve vašem spisu.

Přejít na stránky

Legisway Essentials. Ulehčete si firemní právní agendu

S Legisway Essentials jednoduše spravujete veškeré své kauzy, smlouvy, entity, pohledávky, compliance a mnohem víc. Ideální řešení pro malá a středně velká právní oddělení firem.
Efektivně a bezpečně spravujte veškerá svá data na jednom místě, s přístupem kdykoli a odkudkoli.
Zjistěte, jak se Legisway Essentials snadno přizpůsobí požadavkům vašeho právního oddělení.

Přejít na stránky

inCOMPLIANCE

inCOMPLIANCE – v souladu s právem je systém e-learningových školení z různých oblastí práva, jehož cílem je proškolit podnikatele, členy statutárních orgánů, zaměstnavatele, zaměstnance i širokou veřejnost tak, aby v rámci své každodenní činnosti vědomě postupovali v souladu s platnými právním předpisy České republiky.

inCOMPLIANCEv souladu s právem tedy přispívá k účinné prevenci porušování právních předpisů a snížení rizika vzniku trestní, případně jiné právní odpovědnosti právnických osob.

Přejít na stránky

DAUC.cz | Vše pro daňaře a účetní

Portál DAUC poskytuje spolehlivé, komplexní a aktuální informace z oblasti daní a účetnictví a související právní problematiky. Je určen všem daňovým a účetním odborníkům, kteří potřebují praktické výklady včetně příkladů, vzorů a formulářů.

 

K dispozici je několik verzí předplatného jak pro podnikatelský sektor, tak pro neziskové a příspěvkové organizace a obce.

Součástí předplatného portálu jsou časopisy - Účetnictví v praxi a Daně a právo v praxi pro podnikatelský sektor a UNES pro neziskové a příspěvkové organizace a obce.

Přejít na stránky

DAUC Otázky a odpovědi

Portál DAUC Otázky a odpovědi je odborné poradenství, skládající se z otázek a odpovědí z oblasti účetnictví, daní, práva a dalších oblastí. Svým předplatitelům umožňuje získat fundované odpovědi odborníků za zlomek ceny hrazené konzultantům.

Předplatné kombinuje:

  • přístup do neustále doplňované databáze více než 14 000 otázek a odpovědí prolinkovaných na aktuální znění právních předpisů,
  • možnost zadávat neomezené množství vlastních dotazů a získat fundovanou odpověď odborníka,
  • praktický časopis Otázky & odpovědi z praxe v elektronické podobě.
Přejít na stránky

DAUC UNES (Online)

Všichni, kteří hledají spolehlivé, komplexní a aktuální informace z oblasti účetnictví, ale také související daňové a právní informace pro neziskový sektor, příspěvkové organizace a obce naleznou vše potřebné v předplatném DAUC UNES.

K dispozici je verze předplatného pouze v online formátu (DAUC UNES) nebo praktická kombinace tištěného časopisu UNES a přístupu na portál.

Přejít na stránky

Práce a mzda

Portál Práce a mzda je službou pro personalisty, mzdové účetní a odborníky na pracovní právo. Tento komplexní informační servis nabízí legislativní novinky, výklad mzdové a pracovněprání problematiky a další informace.

K dispozici je několik verzí předplatného, které se liší rozsahem poskytovaných informací. Můžete si tedy vybrat jen ty informace, které pro svoji práci využijete.

Odborný portál Práce a mzda je provázán s časopisem Práce a mzda.

Přejít na stránky

Řízení školy online

Unikátní aplikace pro ředitele všech typů škol a jejich zástupce, střední management, zřizovatele, domy dětí a mládeže, dětské domovy, výchovné ústavy a střediska výchovné péče.

 

Aplikace Řízení školy online je v každém okamžiku připravena poskytnout kompletní a přehledné informace, které vám pomohou vyřešit situaci v oblasti řízení, vedení a provozu všech typů škol a školských zařízení. Neustále doplňujeme a rozšiřujeme stávající obsah – i na základě podnětů od zákazníků.

Nabízí přístup k dokumentům ze všech oblastí souvisejících s řízením a vedením školy (např. ekonomické a pracovněprávní vztahy školy, zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, informace o všech vnitřních předpisech a směrnicích včetně vzorů, o výběrových řízeních, povinné dokumentaci, správním řízení a mnoha dalších).

Připravili jsme pro vás několik produktových verzí, abyste si mohli vybrat jen to, co pro svoji práci skutečně potřebujete. Vybrané balíčky aplikace jsou provázány s časopisem Řízení školy (v tištěné i elektronické formě).

Přejít na stránky

Insolside

Portál Insolside je určen zejména pro management společností, které jakožto členové statutárních a kontrolních orgánů obchodních společností mají zákonnou povinnost pravidelně provádět testy insolvence.

Přejít na stránky

Kleos

Kleos je komplexní systém pro správu advokátní kanceláře navržený právníky pro ulehčení jejich každodenní práce.
Zkuste si zdarma na 3 měsíce výhody Kleosu pro vaši praxi!

  • Kleos spravuje vaše kauzy a chod firmy, ať jste kdekoli
  • Vy s ním získáte spokojenější klienty a čas věnovat se důležitým věcem
  • Vaše data i data Vašich klientů budou zabezpečena nejvyšší úrovní ochrany

Jednotlivé moduly nabízejí správu dokumentů, kontaktů, kauz, časů a výdajů, emailů, datové schránky, sledování insolvenčního rejstříku a kalendář.
Kleos vám pomůže snížit náklady, výrazně šetří čas a usnadní rozvoj vaší právní praxe.

Přejít na stránky

Bezpečnost a hygiena práce

Součástí předplatného časopisu Bezpečnost a hygiena práce je přístup na portál BOZP online. Obsah portálu tvoří elektronický archiv článků z časopisu spolu s aktuálním zněním souvisejících právních předpisů a novinkami z oboru.

Přejít na stránky

Soukromé právo

Časopis Soukromé právo je nástupcem časopisu Rekodifikace & praxe, který nakladatelství Wolters Kluwer vydává pravidelně od ledna 2013. Jak již vyplývá z názvu, jde o soukromoprávní periodikum, ve kterém jsou publikovány příspěvky jak akademického (teoretického) zaměření, tak příspěvky orientované na konkrétní problémy právní praxe.

 

Zobrazit

FDUB - Finanční, daňový a účetní bulletin

Renomovaný odborný čtvrtletník, na který se můžete spolehnout! 

Finanční, daňový a účetní bulletin je časopis s více než 20letou tradicí, ve které vydavatelství Wolters Kluwer úspěšně pokračuje. Časopis vychází 4x ročně v tištěné a nově i elektronické variantě a zaměřuje se na informace z daňové, účetní a právní oblasti, především na problematiku daně z přidané hodnoty, daní z příjmů, účetnictví, pracovního práva, živnostenského zákona a podnikání.

Naším cílem je poskytnout aktuální odborné informace potřebné pro vaši každodenní činnost. Autoři jsou předními specialisty z řad pracovníků ministerstev a tvůrců dotčených zákonů.

Zobrazit


Kontakt

Wolters Kluwer ČR, a.s.
U nákladového nádraží 3265/10
130 00 Praha 3

Zákaznické odd: 246 040 400

Recepce: 246 040 444

Hotline ASPI: 246 040 111

Email: obchod@wolterskluwer.cz