Online produkty

Jsme hrdí na to, že pro svým zákazníkům, kromě knih, nabízíme také široké portfolio online produktů hned z několika oblastí B2B. Kromě našeho hlavního produktu ASPI, jsou to online nástroje a databáze znalostí určené profesím zaměřeným na: daně, právo, účetnictví, BHP, mzdovou problematiku, samosprávu, školství, management, legislativu atd.

ASPI

ASPI vás spolehlivě provede veškerou právní problematikou.
S ASPI získáte nejrozsáhlejší elektronickou knihovnu, můžete se spolehnout na kompletní zdroje právních předpisů, vybranou judikaturu a více než 570 titulů od renomovaných autorů - komentáře, monografie, aplikace...  K dispozici jsou také komentované vzory smluv a podání, články z odborných časopisů, více než 50 kalkulaček (výčet úroků, poplatků, náhrady škody, cestovného..),kompletní bibliografie, přeložená legislativa a další potřebné nástroje - vše denně aktualizováno a ověřeno.

Přejít na stránky

iASPI

Služba iASPI je právní informační systém na vašem mobilním zařízení. S iASPI máte vždy po ruce předpisy v platném a účinném znění a více než 100 komentářů předpisů. Obsah služby si lze sestavit ze 6 modulů, klikněte pro více informací.

Přejít na stránky

WK eReader

WK eReader je aplikace pro čtení odborných E-knih. Aplikace je zdarma a můžete ji nainstalovat na počítače s operačním systémem Windows, tablety a smartphone s Android OS nebo na iPhone a iPad. Zjistěte více o aplikaci a možnosti čtení odborných E-knih.

Zobrazit

DAUC Otázky a odpovědi

Portál DAUC Otázky a odpovědi je odborné poradenství, skládající se z otázek a odpovědí z oblasti účetnictví, daní, práva a dalších oblastí. Svým předplatitelům umožňuje získat fundované odpovědi odborníků za zlomek ceny hrazené konzultantům.

Předplatné kombinuje:

  • přístup do neustále doplňované databáze více než 14 000 otázek a odpovědí prolinkovaných na aktuální znění právních předpisů,
  • možnost zadávat neomezené množství vlastních dotazů a získat fundovanou odpověď odborníka,
  • praktický časopis Otázky & odpovědi z praxe v elektronické podobě.
Přejít na stránky

Insolside

Portál Insolside je určen zejména pro management společností, které jakožto členové statutárních a kontrolních orgánů obchodních společností mají zákonnou povinnost pravidelně provádět testy insolvence.

Přejít na stránky

Právo v pohybu

Právo v pohybu je zpravodajská aplikace, která přináší novinky z oblasti civilního a veřejného práva. 

Zobrazit

DAUC.cz | Vše pro daňaře a účetní

Portál DAUC poskytuje spolehlivé, komplexní a aktuální informace z oblasti daní a účetnictví a související právní problematiky. Je určen všem daňovým a účetním odborníkům, kteří potřebují praktické výklady včetně příkladů, vzorů a formulářů.

 

K dispozici je několik verzí předplatného jak pro podnikatelský sektor, tak pro neziskové a příspěvkové organizace a obce.

Součástí předplatného portálu jsou časopisy - Účetnictví v praxi a Daně a právo v praxi pro podnikatelský sektor a UNES pro neziskové a příspěvkové organizace a obce.

Přejít na stránky

Řízení školy online

Unikátní aplikace pro ředitele všech typů škol a jejich zástupce, střední management, zřizovatele, domy dětí a mládeže, dětské domovy, výchovné ústavy a střediska výchovné péče.

 

Aplikace Řízení školy online je v každém okamžiku připravena poskytnout kompletní a přehledné informace, které vám pomohou vyřešit situaci v oblasti řízení, vedení a provozu všech typů škol a školských zařízení. Neustále doplňujeme a rozšiřujeme stávající obsah – i na základě podnětů od zákazníků.

Nabízí přístup k dokumentům ze všech oblastí souvisejících s řízením a vedením školy (např. ekonomické a pracovněprávní vztahy školy, zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, informace o všech vnitřních předpisech a směrnicích včetně vzorů, o výběrových řízeních, povinné dokumentaci, správním řízení a mnoha dalších).

Připravili jsme pro vás několik produktových verzí, abyste si mohli vybrat jen to, co pro svoji práci skutečně potřebujete. Vybrané balíčky aplikace jsou provázány s časopisem Řízení školy (v tištěné i elektronické formě).

Přejít na stránky

Kleos

Kleos je systém pro správu advokátní kanceláře navržený právníky pro ulehčení jejich každodenní práce.

  • Kleos spravuje vaše kauzy a chod firmy, ať jste kdekoli
  • Vy s ním získáte spokojenější klienty a čas věnovat se důležitým věcem
  • Vaše data i data Vašich klientů budou zabezpečena nejvyšší úrovní ochrany

Více o zabezpečení Kleosu ZDE

Jednotlivé moduly nabízí správu dokumentů, kontaktů, kauz, časů a výdajů, emailů, datové schránky, sledování insolvenčního rejstříku a kalendář.
Kleos vám pomůže snížit náklady, výrazně šetří čas a umožní vám koncentraci na nejdůležitější aspekty právní praxe.

Přejít na stránky

Mzdová praxe

Portál Mzdová praxe je službou pro personalisty, mzdové účetní a odborníky na pracovní právo. Tento komplexní informační servis nabízí legislativní novinky, výklad mzdové a pracovněprání problematiky a další informace.

 

K dispozici je několik verzí předplatného, které se liší rozsahem poskytovaných informací. Můžete si tedy vybrat jen ty informace, které pro svoji práci využijete.

Odborný portál Mzdová praxe je provázán s časopisem Práce a mzda.

Přejít na stránky

DAUC UNES (Online)

Všichni, kteří hledají spolehlivé, komplexní a aktuální informace z oblasti účetnictví, ale také související daňové a právní informace pro neziskový sektor, příspěvkové organizace a obce naleznou vše potřebné v předplatném DAUC UNES.

K dispozici je verze předplatného pouze v online formátu (DAUC UNES) nebo praktická kombinace tištěného časopisu UNES a přístupu na portál.

Přejít na stránky

Bezpečnost a hygiena práce

Součástí předplatného časopisu Bezpečnost a hygiena práce je přístup na portál BOZP online. Obsah portálu tvoří elektronický archiv článků z časopisu spolu s aktuálním zněním souvisejících právních předpisů a novinkami z oboru.

Přejít na stránky

effacts. Ulehčete si firemní právní agendu

S effacts máte přístup ke službě, který dokáže jednoduše spravovat smlouvy, entity, pohledávky, compliance a mnohem víc. Ideální pro malá a středně velká právní oddělení firem. Zjistěte, jak effacts odpovídá požadavkům vašeho právního oddělení. Kontaktujte nás pro více informací.

Zobrazit

FDUB - Finanční, daňový a účetní bulletin

Renomovaný odborný čtvrtletník, na který se můžete spolehnout! 

Finanční, daňový a účetní bulletin je časopis s více než 20letou tradicí, ve které vydavatelství Wolters Kluwer úspěšně pokračuje. Časopis vychází 4x ročně v tištěné a nově i elektronické variantě a zaměřuje se na informace z daňové, účetní a právní oblasti, především na problematiku daně z přidané hodnoty, daní z příjmů, účetnictví, pracovního práva, živnostenského zákona a podnikání.

Naším cílem je poskytnout aktuální odborné informace potřebné pro vaši každodenní činnost. Autoři jsou předními specialisty z řad pracovníků ministerstev a tvůrců dotčených zákonů.

Zobrazit

Audiozákony - Právní předpisy ve zvukové podobě

Poslech právních přepisů oceníte především na dlouhých cestách, při učení se na advokátní, insolvenční nebo jiné odborné právní zkoušky. Nebo jen tak – pro zlepšení Vašeho právního přehledu kdykoli a kdekoli budete chtít. Efektivně využijete čas při dlouhém čekání nebo na cestě do zaměstnání i školy a zároveň budete mít i o starost méně.

Vše jednoduše ve vašem telefonu.

Díky aktualizacím jsou Audiozákony k dispozici vždy v platné a účinné podobě.

Audiozákony připravujeme ve spolupráci s advokátní kanceláří Hartman, Rychnovská – sdružení advokátů.

Přejít na stránky


audiozákony

Insolside - testování insolvence

Zpravodaj Právo v pohybu

Kontakt

Wolters Kluwer ČR, a. s.
U Nákladového nádraží 6
130 00 Praha 3

Zákaznické odd: 246 040 400

Recepce: 246 040 444

Hotline ASPI: 246 040 111

Email: obchod@wolterskluwer.cz