effacts. Ulehčete si firemní právní agendu

effacts logo

S effacts máte přístup ke službě, který dokáže jednoduše spravovat smlouvy, entity, pohledávky, compliance a mnohem víc. Ideální pro malá a středně velká právní oddělení firem. Zjistěte, jak effacts odpovídá požadavkům vašeho právního oddělení. Kontaktujte nás pro více informací.

Co effacts nabízí?

Správa smluv
Naše řešení správy smluv poskytuje jednoduchou platformu pro zajištění kontroly nad vašimi smlouvami a souvisejícími dokumenty během celého procesu. S možností integrace systému DocuSign je podpis smlouvy otázkou minut.
  Správa entit
Správa entit zobrazuje přehled všech firemních entit a přidružených dceřiných společností v jakémkoliv časovém okamžiku. Potřebujete zjistit, jakou strukturu měla vaše firma před dvěma lety? Žádný problém. Sdílejte a mějte pod palcem vaše entity a související dceřiné společnosti za pomoci přehledných organizačních struktur a detailních reportů.
     
Správa compliance
Modul pro správu compliance přehledně a na jednom místě sdružuje všechny zákonné povinnosti a související vnitřní předpisy a postupy. Vytvářejte a dohlížejte na rizika compliance, úkoly a dokumenty spojené s jednotlivými předpisy.
  Správa kauz
Se správou kauz získáte možnost identifikovat, kontrolovat a spravovat všechny vzniklé a příchozí kauzy. Mějte kontrolu nad vašimi kauzami a díky chytrým nástrojům spolupracujte s advokátními kancelářemi a externími spolupracovníky. Systém emailových upozornění zajistí, že se vždy a včas dozvíte o blížícím se termínu.

Co získáte?

Divize Wolters Kluwer Legal & Regulatory rozumí jedinečným požadavkům právních oddělení firem a poskytuje jim unikátní řešení.

  • Okamžitý přístup ke všem vašim datům, odkudkoliv, kdykoliv
  • Vytvářejte, schvalujte a podepište smlouvy v řádu minut
  • Získejte přehled o všech důležitých termínech a datech 
  • Archivujte své smlouvy bez zbytečné administrativy 
  • Mějte všechna vaše data v jedné virtuální místnosti 
  • Skončete s používáním neefektivních nástrojů jako tabulky a osobní složky 
  • Miřte vysoko, začněte při zemi. Použijte řešení, které poroste s vámi

Začít s naší platformou můžete již za 24 hodin.

Jaké jsou výhody?

Spravujte veškerá svá data a smlouvy na jednom místě, které vám poskytuje:

Kontrolu

Již se nikdy nebudete muset bát zmeškání termínu nebo ztráty dokumentu. Na jednom místě máte všechna data, smlouvy, firmy nebo pohledávky.

Efektivitu

Ovládejte vnitropodnikové procesy díky upozorněním nebo pokročilým reportovacím nástrojům.

Přístup odkudkoliv, kdykoliv

S naší vysoce zabezpečenou platformou v prohlížeči máte přístup ke všem vašim datům z jakéhokoliv zařízení, odkudkoliv na světě. Ať už jste v kanceláři nebo na cestách. Data v bezpečí - odkudkoliv, kdykoliv.

Jednoduchost

Plug&Play – jen se přihlásíte a můžete pracovat. Máte naprostou volnost pracovat tak, jak potřebujete bez nutnosti zaškolení.

Převezměte kontrolu nad právními záležitostmi. Zjistěte, jak můžete ušetřit čas, optimalizovat náklady a okamžitě vidět výsledky. Začněte již dnes, jednoduše a dostupně, s minimálním úsilím.

Zkušenosti ze zahraničí

Již více než 1000 společností používá effacts. Podívejte se, co k tomu říkají:

„effacts mi dal jistotu, že dělám správná rozhodnutí pro snížení rizika právních problémů mé firmy. Jsme tak vždy o krok napřed.“
Ruben van Beek
CEO

„Software je velmi uživatelsky přívětivý – jednoduše se používá nehledě na úroveň technických znalostí. Všichni mají vše pod kontrolou.“
Marlien Schouten
Koncipientka

„Poslední dobou jsou právní oddělení tlačena, aby pracovala více s méně prostředky. Díky effacts má naše oddělení o všem rychlý přehled a zároveň snižuje náklady.“
Simon Hendrickx
Senior právník

Ceník

Cena se odvíjí od počtu editorů, uživatelů a počtu aktivovaných modulů. Rádi vám připravíme nabídku na míru - pošlete nám na sebe kontakt pomocí formuláře níže.

Zobrazit ceník v pdf

Chcete víc informací? Máte zájem o osobní představení?